First Semester Honor Rolls (Middle School / High School)


Middle School
7th Grade – Superintendent’s

Wrigley Anderson, Brooke Beck, Alexis Brotherton, Coryn Buckner, Ella Crain, Carter Hodson, Aden Kuhns, Ella Kurtz, Addilyn Miller, Ava Rogers, Amelia Scrogham, Ella Shaffer, Sophia Shipp, Kaelyn Skivers, Kasyn Tevis, Addison Tippe, Caie Underwood.

8th Grade – Superintendent’s
Camden Anderson, Reagan Beaman, Ellie Beck, Ella Betts, Carissa Bink, Halie Boardman, Landon Crain, Alexander Curry, Bo Daniel, Natalie DeLapp, Reagan Donovan, Delanee Gilsdorf, Brooklyn Gresnick, Grant Hardin, Addison Hauck, Brady Hughes, Kaylyn Isaman, Westyn Jensen, Reigh Keene, Hannah Kleyh, Allie Klockenga, Jaiden Little, Immanuel Longo, Amelia Mooneyham, Natalie Morris, Madison Powers, Mara Shouse, Joshua Snyder, Grayson Sudduth, Addey Wade, Lauren Weiss, Abygail Widhalm, Victoria Wilson, Mya Wise, Makynna Woods.

7th Grade – Principal’s
Cooper Aldridge, Anna Beatty, Lane Bracken, Cody Cox, Brody Driver, Chloe Elliott, Jack Ervin, Caleb Fisher, Kordell George, Keighan Goold, Carter Hammond, Garrison Hartsell, Riley Hays, Cooper Kent, Jordan Kenyon, Lillian Kenyon, Isabella Kietzmann, Sidney Koehler, Tanna Kreisel, Laney McDaniel, Brooks Miller, Aiden Minor, Jon Mooneyham, Sophia Moran, Hycle Noland, Connie Ouyang, Aliceyn Patterson, Chasen Quilter, Addison Ralston, Jaron Reyes, Bryson Saucerman, Addison Secrist, Kennady Thornsberry, Karsyn Todd, Nicolette Wayne, Lola Whistle.

8th Grade – Principal’s
Jackson Akin, Brooklyn Allen, Cameron Barnes, David Betts, Brayden Bush, Casey Carey, Quynn Collins, Eason Cotter, Ryan Ervin, Campbell Gregory, Troy Gustin, Dylan Jackson, Alexis Jones, Taylor King, Brody Kohler, Mya Lea, John Mann, Grace McCommon, Aspen Milbrandt, Weston Miller, Payton Moore, Allsion Oliver, Maria Ore, Jadyn Ryan, Jackson Shuler, Abbigail Smith, Maggie Spears, Carly Stout, Carter Szajnuk, Mason Tye, Nevaeh Walker, Cecilia Williams.

7th Grade – Regular
Nathan Armstrong, Kadin Bennett, Kaidah Bennett, Shelby Box, Addsion Bracken, Grace Bridges, Makenzie Brown, Keylee Burkhart, Alexander Catron, Ella Cline, Johnathan Cranmer, Skylar Cyr, Sarah Davis, Jameson Duncan, Liam Elkins, Addisyn Fidler, Stephanie Gonzalez, Chaney Gray, Qifa Huang, Brennan Johnson, Noah Keisacker, Bailey Lowe, Gannon Lyons, Peyton Madison, Ava Meade, Leah Miller, Wyatt Miller, Wyatt Newman, Jacob Petrowsky, Zachary Rinker, Brady Roe, Ryan Schaller, Addisen Shaw, Zane Shouse, Aaron Thielen, Andy Thielen, Tyne Wilson.

8th Grade – Regular
Macee Adams, Owen Avery, Hilary Brown, Stephanie Cornwell, Liam Cox, Ashley Curry, Teigan Eaton, Evelyn Fanuel, Cory German, Dean Graham, Gabriela Hanes, Jacob Harmon, Mollie Hogue, Carter Hull, Korie Jenkins, Meriah Kates, Jayden Kenyon, Lauren Kidwell, Brayden Klotz, Brett Larrabee, Addison Lentz, Lucas Mannino, Jude Marconett, Devin McClenahan, Madison McKee, Aiden Meeks, Asia Munns, Talan Nicholas, Ariana Poss, Cole Rasmussen, Aubrey Ruona-Magill, Brooke Schror, Braedon Scott, Addison Smith, Madalyn Stranckmeyer, Steven Strong, Madalynn Stuart, Isabelle Talbot, Emma Taylor, Nathan Teitelbaum, Lucas Thompson, Owen Thornsberry, Makaylah Turner, Ximena Venegas, Jackson Vescovi, Elizabeth Vohs, Lane Wegner.

 

 

High School

Superintendent’s
9th Grade – Anna Morrison

10th Grade  - Madalynn Fatino, CheyAnn Johnson, Grace McKee, Ryan Perisho, Olivia Toler, Alexia Woods, Madison Woods

11th Grade  - Drake Beaman, James Tabony, Abigail Teitelbaum, Olivia Trask, Tobin Wise, Addison Zurcher

12th Grade – Kylie Campbell, Nicole Clapp, Jacey Faust, Jaden Greenwood, Esabel Helgren, Jordan Hoerl, Natalie Hopkins, Dayton Little, Ethan Longo, Alyssa Math, Hailey McCommon, Angela McCormick, Julia Moore, Colin Paris, Emily Perisho, Garrett Pierce, Bella Raysik, Cole Swofford, Margaret Tribble, Rachel Wilhoit, Samantha Woods


Principal’s
9th Grade – Cayden Andersen, Jonah Anderson, Sydney Badger, Kelsey Baker, Alden Barrett, Brayden Bass, Jolyn Blake, Calli Bloom, Corina Brockman, Peyton Brunell, Brenden Bunch, Chloe Clapp, Jonathan Cox, Aryana DeVault, Cooper Divine, Kathryn Dummer, Sofie Duncan, Emma Dutcher, Makyna Faust, Madison Frazier, Kinleigh Gardner, Hailey Gentry, Lawson Gonzalez, Jack Goold IV, Taliya Guenther, Katherine Hamilton, Jacob Hanes, Riley Hawkins, Mason Hicks Hayden Hornbostel, Jakob Hurd, Grace Johnson, Reagan Kimrey, Avery Lawrence, Garrett Lyons, Gary Manda, Garrett Math, Katherine Meiries, Braidy Moore, Chloe More, Jesse Ouyang, Lauren Pacl, Thornton Payne, Skylar  Poss, Emelia Proudfit, Alicia Quinn, Rowan Riley, Kallyann Ross, Shannon Ruckman, Alena Scrogham, Elliot Shull, Chase Underwood, Raegan Watterson.

10th Grade – Walker Aldrige, Caitlyn Allen, Kelly Anderson, Isabel Bakken, Isaac Bledsoe, Marisa Brendel, Madelyn Davis, Brooke Devaul, Kennedy Donovan, Cason Driver, Emmy Duncan, Kiley Faust, Samantha Fenton, Jordan Fisher, Peyton Franklin, Caroline Gray, Sophia Gregory, Elizabeth Hawkins, Robert Jobe, Molli Johnson, Morgan Lassiter, Logan Leiker, Wyatt Leyda, Jesse Matthes, Victoria Nickols, Delaney Schuller, Jaydon Shuler, Carissa Smith-Neely, Elizabeth Sudduth, Shaley Swaney, David Vaughan, Tara Wells, Trey Widhalm, Sarah Wilhoit, David Wilson.

11th Grade – Joshua Anderson, Jenna Avery, Rylee Badger, Owen Bailey, Justin Blondell, Karis Bloom, Allee Brattin, Kylee Burgess, Victoria Cain, Jesse Cammisano, Chanie Campbell, Carson Case, Benjamin Cox, Nelson Descombes, Jaxton Dinges, Caton Elliott, Landon Fatino, Margaret Gonzalez, Connor Hardin, Charlie Heritage, Eugene Horkay, Hannah Joyce, Claire Kenyon, Brock Koehler, Ashlyn Long, Gabrielle Lopez, Keagon Madison, Lillie Math, Makayla McClenahan, Evan Miller, Ashton Morris, Dylan Orpin, Zion Patterson, Jackson Petersen, Isabelle Proudfit, Madison Rape’, Jessica Ross, Regan Shouse, Zackary Smith, Averie Snyder, Riley Vaughn, Alexiea Werner.

12th Grade – Logan Bailey, Jackson Barnes, Ethan Beagle, Isaac Belcher, Collin Brockman, Jasmine Brown, Patrick Brunell, Ethan Campbell, Truman Cartner, Mitchell Coon, Braylee Davis, Catherine Davis, Emmelia Dinges, Lindsey Dobson, Kaitlyn Ewing, Hunter Fannin, Rebecca Goble, Tristen Green, Deidra Gross, Kaylinae Hansen, Jeffrey Hatfield, Lucas Henley, Cody Henry, Paige Hicks, Hanah Hocker, Angeleena Hook, Ashlynn Keilholz, Blaine Kleyh, John Kohler, Megan Kurle, Sydney Lamborn, Bethany Larkins, Jagger Lawler, Julia Longmeyer, Audrey Mann, Savannah McIntosh, Abigail McKee, Randi Miller, Aidan Moore, Cailee More, Christina Morris, Aidan Parker, Wyatt Perkins, Jayden Reyes, Abigale Rice, Shirley Salcedo, Caleb Shepard, Dawson Sivils, Nicole South, Lily Spear, Megan Swinney, Sayler Todd, Miguel Venegas, Sarah Watson, Brylee Wells, Rileigh West, Alec Wheeler, Alexis White, Grant Williams.

 

Regular Honor Roll
9th Grade –
Cody Ammerman, Jazmyn Baker, Matthew Boyd, Ryan Canaan, Ayden Case, Grayce Clark, Ayden Cline, Stephanie Conway, Jay Cooper, Megan Elam, Samuel Ewing, Serentiy Ford, Madison Franklin, Carissa Ginther, Emerald Graham, Samuel Henley, Ethan Hesterberg, Helen Hoffman, Jude Hoffman, Ayden Jackson, James Kauffman, Emma Kleyh, Nathan Kobie, Gracie Layton, Cheyenne Maasen, Madalynn McCannon, Mia Meuschke, Shane Minor, James Mooneyham, Ryan Murray, Isabella Noel, Hunter Parris, Audrey Perkins, Brielle Quilter, Jozlyine Rivera, Brooke Shifflett, Sam Slaughter, Samantha Smith, Hannah South, Kole Starlin, Justin Wasson, Emileigh West, Kaden Young.

10th Grade – Sofia Abney, Leandro Adkins, Bayler Andersen, Cajun Aucoin, Braden Beatty, Marko Bredenhand, Lillie Burgess, Riley Cole, Todd Corson, Jackson Crouse, Paige Fisher, Dharma Gilsdorf, Brooke Hartwig, Serenity Heuwinkel, Hayden Hocker, Thomas Horkay, Bella Jensen, Sydney Johnson, Clayton Kohler, Makenzie Layton, Alexis Little, Kylie Lloyd, Barrett Looney, Liam McCall, Elliott Moore, Seth Moreno, Tylar Parton, Jay Powell, Zachary Redwine, Johnathan Rivera, Gavin Rogers, Bryson Rosenberger, Rayne Rusk, Gage Scott, Abigail Shipley, Larissa Spears, Tyler Taylor, Alyssa Williams, Olivia Williams, Jeffrey Wilmoth, Hayden Wiltshire.

11th Grade – Lyric Abrams, Jacob Adams, Aidan Amor, Kale Bakken, Evan Burns, Joliana Canaan, Gavin Chace, Emily Cook, Morgan Corbin, Isabella Danner, Caroline Duensing, Carson Dummer, Parker Elkins, Hayden Farmer, Gissell Garcia, Silas Gray, Paige Gustin, Marissa Helms, Emily Hill, Jessica Hockett, Emma Johnson, Michelle Kramer, Elizabeth May, Braden Meyer, Madelyn Nelson, Christopher Oliver, Sydney Peters, Alexandria Redwine, Abigail Ring, Aubrey Scott, Kaemyn Stidham, Danielle Vest, Alyssa Ziegelbein, Madalynn Zvacek.

12th Grade – Daria Bennett, Mariah Brattin, Lane Burgess, Prawanwit Chainapasak, Hayden Cox, Austin Dinges, Krystal Driessen, Chance Elam, Tanner Graves, Reid Howell, Kolton Kincaid, Victor Leiker, Austin Long, Michael Maasen, Mikayla Ollison, Haley Pierce, Trinity Pruett, Tanner Reffitt, Kyleigh Roe, Carly Rogers, Valentin Rosler, Simon Scott, Alex Shelton, Carson Shoop, Hailey Terril, Melissa Walters, Dylan Watterson, Cruz Weber, Noah Worsley.